Нудиме топла атмосфера во зима!

Каса Леоне е најдоброто место за одмор и релаксација на ски-центарот Попова Шапка, во близина на градот Тетово, во Македонија. Располага со 5 комплетно опремени апартмани (дневна, спална, балкон, фрижидер, бања, ДВД, Wi-Fi интернет, Dream Box TV), имаме и 8 соби комплетно опремени. Во ресторанот можете да пробате многу различни италијански специјалитети. Сопственичката на госпоѓата е Германка, а нејзиниот сопруг живеел во Италија, па за време на вашиот престој во Каза Леоне, можете да слушнете албански, англиски, македонски, германски и италијански јазик и да пробате многу специјалитети од различни кујни. Ве очекуваме на местото каде што можете да се опуштите во прекрасната атмосфера на Попова Шапка

Контакти

Phone

+389 72 515 240

Адреса

Попова Шапка Тетово

Формулар за повратни информации